Персональні дані

Захист персональних даних

Політика конфіденційності пояснює як ваші персональні дані збираються, використовуються та оброблюються коли ви оформлюєте замовлення на сайті Katevoroninaceramics.com

Персональні дані, які я збираю
Коли ви відвідуєте сайт, автоматично збирається деяка інформація про ваш пристрій, IP адресу та деякі кукі, які встановлені на вашому пристрої. Коли ви завантажуєте різні сторінки сайту, збирається інформація щодо окремих веб-сторінок та товарів, які ви переглядаєте, які ресурси та веб-сторінки спрямували вас на мій сайт та інформацію про те, як ви взаємодієте із сайтом. Ця автоматично-збираючася інформація відноситься до так званою "Інформації про пристрій".

Я збираємо Інформацію про пристрій використовуючи наступні технології:
- “Cookies”, які зберігаються на вашому пристрої і які часто включають анонімні ідентифікатори.
- “Log files” файли про дії на сайті, IP адреса, інтернет-провайдер та час відвідування сайту.
- “Web beacons”, “tags”, “pixels” - електронні файли, які використовуються для запису інформації про те, як ви завантажуєте сайт.

Додатково, коли ви робите замовлення за допомогою сайту, збирається деяка інформація, яка включає ваше ім'я, адресу, деталі оплати, електронну адресу та номер телефону. Ця інформація відноситься до "Деталі замовлення".

"Інформація про пристрій" та "Деталі замовлення" і є "Персональні дані", про які йдеться в цьому розділі.

Як я використовую ваші персональні дані?
Я використовую Деталі замовлення для того, щоб виконувати замовлення, розміщені на сайті майстерні (включаючи обробку даних про сплату, даних про доставку та створення інвойсів чи/та пітдверджень замовлень). Додатково я збираю інформацію для того, щоб:
- Комунікувати із вами; 
- Сканувати мої замовлення на рахунок потенційних ризиків та шахрайств;
- Коли це відповідає налаштуванням, які ви дозволили, я можу рекламувати для вас мої товари та послуги.

Я збираю Інформацію про пристрій задля того, щоб допомогти виявити потенційні ризики та шахрайства (зокрема дані про IP адресу) та для того, щоб оптимізувати мій сайт для того, щоб він ставав зручнішим для користувачів і виконував свої маркетингові функції.

Поширення ваших персональних даних
Я ділюся вашими персональними даними із третіми сторонами для того, щоб легше використовувати ці дані. Наприклад, я використовую платформу Shopify для того, щоб створити онлайн магазин, Google Analytics для того, щоб краще розуміти своїх покупців та те, як вони використовують сайт. Про те, як Google використовує ваші персональні дані, ви можете дізнатись за посиланням: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.


Зрештою, я можу поширити ваші персональні дані на вимогу органів влади; задля захисту своїх прав та у випадках продажу, купівлі, злиття чи іншої реорганізації компанії Kate Voronina Ceramics.

Зберігання інформації
Коли ви розміщуєте замовлення на сайті, я зберігаю ваші Деталі замовлення для своїх записів, якщо ви не попросите видалити цю інформацію.

Зміни 
Ми можемо оновлювати політику щодо персональних даних час від часу з операційних, юридичних або регуляторних причин.

Контактна інформація 
Для більш детальної інформації щодо моєї роботи або якщо ви маєте питання чи скарги - будь ласка, напишіть мені на електронну адресу kattvoronina@gmail.com чи будь яким шляхом, наведеним на цьому сайті.